archive-cz.com » CZ » F » FITNESS-CENTER.CZ

Total: 225

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA 14 17 10 Bělehrad Srbsko 3 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY TITUL II VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY 5 6 10 Kladno 1 místo 3 Ligový závod LIGA B Žij Pohybem 8 6 Praha 3 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 18 5 Brno 2 místo Mistrovství Evropy FISAF TITUL VÍCEMISTRYŇ EVROPY 2013 8 9 5 Belgie Antwerpy 3 místo 2 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 6 7 4 Louny 3 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 23 3 Praha Dětská kategorie věk 8 10 let Sportovní aerobik jednotlivkyně I Lucka Brousková Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 2 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 2 11 Havlíčkův Brod 2 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY TITUL I VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY 5 6 10 Kladno 1 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 18 5 Brno 1 místo 2 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 6 7 4 Louny 1 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 23 3 Praha 1 místo II VT Fisaf Aerobic Cup 2 3 Kladno Sportovní aerobik jednotlivkyně II Mařenka Brousilová Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 1 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 2 11 Havlíčkův Brod 1 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY TITUL MISTRYNĚ REPUBLIKY 5 6 10 Kladno Sportovní aerobik týmy 8 10 let Složení Kristýnka Jurášková Kristýnka Krajíčková Verunka Vítková Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 2 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 2 11 Havlíčkův Brod 2 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY TITUL I VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY 5 6 10 Kladno Fitness aerobic FITNESS SRDÍČKA Složení Anička Mrňavá Barunka Jančíková Klárka Kulhánková Adélka Manďáková Verča Svobodová Eliška Holubcová Barunka Kratochvílová Nela Šnajdrová Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 2 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 2 11 Havlíčkův Brod 2 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY TITUL I VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY 5 6 10 Kladno 2 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 18 5 Brno 2 místo 2 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 6 7 4 Louny 2 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 23 3 Praha II výkonnostní třída Sportovní aerobik jednotlivkyně 11 13 let Viktorka Prokopová Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová Viktorka na začátku podzimní sezóny přestoupila soutěžit a bojovat do nejvyšší výkonnostní třídy 1 místo Fisaf Aerobic Cup 26 5 Praha z důvodu nemoci bohužel na druhých závodech v Semilech startovat nemohla 1 místo Fisaf Aerobic Cup 2 3 Kladno Sportovní aerobik týmy 11 13 let Složení Barunka Netušilová Barunka Svobodová Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 1 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 10 11 Praha 1 místo Fisaf Aerobic Cup 28 9 Ostrava 1 místo Fisaf Aerobic Cup 26 5 Praha 1 místo Fisaf Aerobic Cup 19 21 4 Semily Sportovní aerobik jednotlivkyně 8 10 let Lucka Brousková Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová Lucinka již přestoupila soutěžit a bojovat do nejvyšší výkonnostní třídy 1 místo Fisaf Aerobic Cup 2 3 Kladno Sportovní aerobik jednotlivkyně 8 10 let Terezka Herrmannová Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 3 místo Fisaf Aerobic Cup 26

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/uspechy_2013.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    Aerobic and Fitness Cup 22 23 9 Železný Brod 4 místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012 6 6 10 6 Praha 3 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 18 5 20 5 Semily 2 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 27 29 4 Kladno 3 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 30 3 1 4 Luhačovice Fitness aerobic tým I Složení Kateřina Sekerová Lucie Vesecká Andrea Provazníková Eliška Krajíčková Klára Kalendová Adéla Šnajdrová Bára Janáková Soňa Fefková Kája Michková Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová Bětka Budinská 2 místo Aerobic and Fitness Cup 10 11 Praha 3 místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012 15 19 10 Dordrecht Holandsko 1 místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa 6 7 10 Kladno 1 místo Aerobic and Fitness Cup 22 23 9 Železný Brod 2 místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012 6 6 10 6 Praha 1 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 18 5 20 5 Semily 1 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 27 29 4 Kladno 1 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 30 3 1 4 Luhačovice Fitness aerobic tým II Složení Tereza Huláková Anna Kacafírková Eva Kratochvílová Zuzana Horáková Kristýna Pácalová Anna Strožíková Anna Vyšínová Kristýna Vachtová Petra Chmelíková Adéla Provazníková Aneta Korbová Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 3 místo Aerobic and Fitness Cup 10 11 Praha 2 místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012 15 19 10 Dordrecht Holandsko 3 místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa 6 7 10 Kladno 2 místo Aerobic and Fitness Cup 22 23 9 Železný Brod 4 místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012 6 6 10 6 Praha 3 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 18 5 20 5 Semily 3 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 27 29 4 Kladno 3 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 30 3 1 4 Luhačovice Sportovní aerobik jednotlivkyně Anna Činková Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 3 místo Aerobic and Fitness Cup 10 11 Praha 6 místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012 15 19 10 Dordrecht Holandsko 5 místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa 6 7 10 Kladno 4 místo Aerobic and Fitness Cup 22 23 9 Železný Brod 6 místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012 6 6 10 6 Praha 4 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 18 5 20 5 Semily 3 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 27 29 4 Kladno 4 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 30 3 1 4 Luhačovice Sportovní aerobik jednotlivkyně Adéla Zankelová Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 4 místo Aerobic and Fitness Cup 10 11 Praha 4 místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa 6 7 10 Kladno 3 místo Aerobic and Fitness Cup 22 23 9 Železný Brod 3 místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012 6 6 10 6 Praha 6 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup 18 5 20 5 Semily 4 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 27 29 4 Kladno 3 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Dance Cup

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/uspechy_2012.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    CUP FOR CADETS AND JUNIORS 21 25 červen Turín Fotogalerie 5 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 14 15 květen Havlíčkův Brod Fotogalerie 6 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 8 10 duben Brno Fotogalerie 7 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 27 28 března Kladno Fotogalerie Kadetská kategorie věk 11 13 let Sportovní aerobik tým I Složení Soňa Fefková Karolína Michková Adéla Zankelová Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 2 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13 11 České Budějovice 1 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6 11 Havlíčkův Brod 1 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 1 2 října Praha Fotogalerie 1 místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS 21 25 červen Turín Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 14 15 květen Havlíčkův Brod Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 8 10 duben Brno Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 27 28 března Kladno Fotogalerie Sportovní aerobik tým II Složení Tereza Uhlová Vendula Leignerová Aneta Korbová Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 1 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13 11 České Budějovice 2 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6 11 Havlíčkův Brod 2 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 1 2 října Praha Fotogalerie 2 místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS 21 25 červen Turín Fotogalerie 3 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 14 15 květen Havlíčkův Brod Fotogalerie 2 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 8 10 duben Brno Fotogalerie 2 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 27 28 března Kladno Fotogalerie Sportovní aerobik tým III Složení Anna Vyšínová Adéla Provazníková Petra Chmelíková Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 5 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13 11 České Budějovice 4 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6 11 Havlíčkův Brod 5 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 1 2 října Praha Fotogalerie 6 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 14 15 květen Havlíčkův Brod Fotogalerie 5 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 8 10 duben Brno Fotogalerie 4 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 27 28 března Kladno Fotogalerie Sportovní aerobik jednotlivkyně Anna Činková Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 4 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13 11 České Budějovice 2 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6 11 Havlíčkův Brod 9 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 1 2 října Praha Fotogalerie 7 místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS 21 25 červen Turín Fotogalerie 10 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 14 15 květen Havlíčkův Brod Fotogalerie 5 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 27 28 března Kladno Fotogalerie Fitness aerobic tým I Složení Jana Opršalová Bára Komárková Veronika Brnková Karolína Bouzková Ellen Činková Michaela Málková Tereza Berounská Soňa Fefková Karolína Michková Trenér Mgr Bára Ptáčková Šulcová 2 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13 11 České Budějovice 1 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6 11 Havlíčkův Brod 1 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 1 2 října Praha Fotogalerie 1 místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS 21 25 červen Turín Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic and Dance Cup 14 15

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/uspechy_2011.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    2 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen České Budějovice 1 místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010 červen Kladno Fotogalerie 2 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010 KVĚTEN ML BOLESLAV Fotogalerie 2 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup duben Luhačovice Fotogalerie Sportovní aerobik tým II Složení Tereza Berounská Ellen Činková Michaela Málková Trenér Bára Šulcová 3 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen Havlíčkův Brod 3 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen České Budějovice 4 místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010 červen Kladno Fotogalerie 3 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup duben Luhačovice Fotogalerie Sportovní aerobik tým III Složení Anna Vyšínová Adéla Provazníková Petra Chmelíková Trenér Bára Šulcová 2 místo Aquila Aerobic and Fitness BASIC Cup listopad Praha 6 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen Havlíčkův Brod 1 místo Aquila Aerobic and Fitness BASIC Cup říjen Semily 5 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen České Budějovice 9 místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010 červen Kladno Fotogalerie 7 místo semifinále MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010 květen Brno Fotogalerie Fitness aerobic tým I Složení Tereza Zvolánková Katka Ondrejková Anna Ondrejková Eliška Tipplová Laura Vassileva Sabina Vassileva Martina Švecová Nicolette Smatanová Martina Černá Trenér Hanka Šulcová 2 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen Havlíčkův Brod 3 místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010 říjen Eindhoven Nizozemí Fotogalerie 3 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen České Budějovice 2 místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010 červen Kladno Fotogalerie 1 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010 KVĚTEN ML BOLESLAV Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup duben Luhačovice Fotogalerie Fitness aerobic tým II Složení Jana Opršalová Bára Komárková Veronika Brnková Karolína Bouzková Lucie Kolínová Ellen Činková Michaela Málková Tereza Berounská Trenér Bára Šulcová 3 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen Havlíčkův Brod 1 místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010 říjen Eindhoven Nizozemí Fotogalerie 2 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen České Budějovice 3 místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010 červen Kladno Fotogalerie 3 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010 KVĚTEN ML BOLESLAV Fotogalerie 3 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup duben Luhačovice Fotogalerie Fitness aerobic tým III Složení Anna Strožíková Kristýna Hudáčková Kristýna Blažková Kristýna Eliášová Kristýna Vachtová Zuzana Bláhová Bára Měchurová Tereza Vondrová Ivana Hronová Trenér Katka Knappová Hanka Šulcová 8 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen Havlíčkův Brod 4 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen České Budějovice 8 místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010 červen Kladno Fotogalerie 5 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010 KVĚTEN ML BOLESLAV Fotogalerie 5 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup duben Luhačovice Fotogalerie Dětská kategorie věk 8 10 let Sportovní aerobik tým I Složení Anna Činková Karolína Michková Soňa Fefková Trenér Bára Šulcová 1 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen Havlíčkův Brod 1 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup říjen České Budějovice 1 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010 KVĚTEN ML BOLESLAV 2 místo semifinále MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010 květen Brno Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup duben Luhačovice Fotogalerie Sportovní aerobik tým II Složení Eliška Krajíčková Barbora Svobodová Klára Kalendová

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/uspechy_2010.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    Šulcová 5 místo Aquila Aerobic Cup listopad České Budějovice 4 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009 ŘÍJEN PRAHA Fotogalerie 3 místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav květen 2009 Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup Kladno duben 2009 Fotogalerie Fitness aerobic tým I Složení Tereza Zvolánková Katka Ondrejková Anna Ondrejková Eliška Tipplová Laura Vassileva Sabina Vassileva Martna Matějková Ivana Hronová Trenér Hanka Šulcová 5 místo Aquila Aerobic Cup listopad České Budějovice 4 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009 ŘÍJEN PRAHA Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav květen 2009 Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup Kladno duben 2009 Fotogalerie Fitness aerobic tým II Složení Jana Opršalová Bára Komárková Veronika Brnková Karolína Bouzková Majda Kekrtová Lucie Kolínová Alexandra Césarová Martina Černá Ellen Činková Trenér Bára Šulcová 1 místo Aquila Aerobic Cup listopad České Budějovice 1 místo Aerobic Basic Cup Říjen Praha 2 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009 ŘÍJEN PRAHA Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic BASIC Cup Praha květen 2009 Fotogalerie 2 místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav květen 2009 Fotogalerie 2 místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup Kladno duben 2009 Fotogalerie Dětská kategorie věk 8 10 let Sportovní aerobik tým I Složení Lucie Vesecká Eliška Krajíčková Andrea Provazníková Trenér Bára Šulcová Hanka Šulcová 1 místo Aquila Aerobic Cup listopad České Budějovice 1 místo Aerobic Basic Cup Říjen Praha 2 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2009 ŘÍJEN PRAHA Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic BASIC Cup Praha květen 2009 Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic nad Fitness Cup Mladá Boleslav květen 2009 Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic nad Fitness OPEN Cup Kladno duben 2009 Fotogalerie Sportovní aerobik tým II Složení Anna Činková Karolína Michková Soňa Fefková Trenér Bára Šulcová 2 místo Aquila Aerobic Cup listopad České Budějovice 3 místo Aerobic Basic Cup Říjen Praha

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/uspechy_2009.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    Aerobic Cup 2008 Chomutov říjen 2008 2 místo Aquila Aerobic and Basic Cup 31 5 2008 Praha UK Hostivař Fotogalerie 6 místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008 Kladno 17 18 5 2008 Fotogalerie 8 místo MISTROVSTVÍ ČR 2008 Praha 12 13 4 2008 Fotogalerie 8 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008 Brno 29 30 3 2008 Fotogalerie Sportovní aerobic tým I Složení Tereza Jelínková Nela Svobodová Nikola Čermáková Trenér Bára Šulcová 5 místo Aquila Aerobic Cup 2008 Luhačovice listopad 2008 5 místo Aquila Aerobic Cup 2008 Chomutov říjen 2008 2 místo Aquila Aerobic and Basic Cup 31 5 2008 Praha UK Hostivař Fotogalerie Sportovní aerobic tým II Složení Bětka Budinská Bára Chmelařová Veronika Vysloužilová Trenér Bára Šulcová 2 místo Aquila Aerobic Cup 2008 Luhačovice listopad 2008 3 místo Aquila Aerobic and Basic Cup 31 5 2008 Praha UK Hostivař Fotogalerie Kadetská kategorie věk 11 13 let Sportovní aerobic jednotlivkyně Složení Kristýna Seidlová Trenér Bára Šulcová 3 místo Mistrovství světa 2008 Dubna Rusko 2 7 12 2008 Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic Cup 2008 Luhačovice listopad 2008 2 místo Aquila Aerobic Cup 2008 Kladno říjen 2008 3 místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008 Kladno 17 18 5 2008 Fotogalerie 3 místo MISTROVSTVÍ ČR 2008 Praha 12 13 4 2008 Fotogalerie 3 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008 Brno 29 30 3 2008 Fotogalerie Fitness aerobic tým I Složení Míša Kaprálková Bára Štulíková Martina Pinkerová Martina Černá Týna Seidlová Katka Knappová Martina Matějková Tereza Pechová Trenér Hanka Šulcová Bára Šulcová 1 místo Mistrovství světa 2008 Dubna Rusko 2 7 12 2008 1 místo Aquila Aerobic Cup 2008 Luhačovice listopad 2008 1 místo Aquila Aerobic Cup 2008 Kladno říjen 2008 1 místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008 Kladno 17 18 5 2008 Fotogalerie 1 místo MISTROVSTVÍ ČR 2008 Praha 12 13 4 2008 Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008 Brno 29 30 3 2008 Fotogalerie Fitness aerobic tým II Složení Tereza Pánková Tereza Zvolánková Katka Ondrejková Anna Ondrejková Eliška Tipplová Ellen Činková Laura Vassileva Sabina Vassileva Trenér Jana Schwarzová Bára Šulcová 4 místo Mistrovství světa 2008 Dubna Rusko 2 7 12 2008 Fotogalerie 2 místo Aquila Aerobic Cup 2008 Luhačovice listopad 2008 3 místo Aquila Aerobic Cup 2008 Kladno říjen 2008 2 místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008 Kladno 17 18 5 2008 Fotogalerie 3 místo MISTROVSTVÍ ČR 2008 Praha 12 13 4 2008 Fotogalerie 3 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008 Brno 29 30 3 2008 Fotogalerie Dětská kategorie věk 8 10 let Sportovní aerobik tým I Složení Veronika Brnková Tereza Berounská Bára Komárková Trenér Bára Šulcová 1 místo Aquila Aerobic Cup 2008 Luhačovice listopad 2008 2 místo Aquila Aerobic Cup 2008 Kladno říjen 2008 1 místo Aquila Aerobic and Dance Festival 2008 Kladno 17 18 5 2008 Fotogalerie 2 místo MISTROVSTVÍ ČR 2008 Praha 12 13 4 2008 Fotogalerie 2 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2008 Brno 29 30 3 2008 Fotogalerie Sportovní aerobik tým II Složení Zuzana Horáková Adéla

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/uspechy_2008.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    2 místo Mistrovství světa seniorů Bělehrad říjen 2007 Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2007 Praha 30 9 2007 Fotogalerie 1 místo Nominační závod na Mistrovství světa 2007 říjen Bělehrad 20 5 2007 Plzeň Fotogalerie 1 místo Mistrovství Evropy 9 13 května 2007 Lloret de Mar Fotogalerie 1 místo MČR 1 dubna 2007 Kladno Fotogalerie Juniorská kategorie věk 14 16 let Fitness aerobic Složení Bětka Budinská Lucie Hrdličková Nela Svobodová Bára Chmelařová Tereza Jelínková Alexandra Milková Nikola Čermáková Veronika Vysloužilová Trenér Bára Šulcová 1 místo Mistrovství světa juniorů Bělehrad říjen 2007 Fotogalerie 2 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2007 Praha 30 9 2007 Fotogalerie 2 místo Nominační závod na Mistrovství světa 2007 říjen Bělehrad 20 5 2007 Plzeň Fotogalerie 2 místo MČR 1 dubna 2007 Kladno Fotogalerie Kadetská kategorie věk 11 13 let Fitness aerobic tým I Složení Míša Kaprálková Bára Štulíková Nikola Bečanová Martina Pinkerová Martina Černá Týna Seidlová Monika Picková Katka Pilcová Trenér Hanka Šulcová Bára Šulcová 3 místo Mistrovství světa seniorů Bělehrad říjen 2007 Fotogalerie 1 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2007 Praha 30 9 2007 Fotogalerie 1 místo Nominační závod na Mistrovství světa 2007 říjen Bělehrad 20 5 2007 Plzeň Fotogalerie 1 místo Mistrovství Evropy 9 13 května 2007 Lloret de Mar Fotogalerie 1 místo MČR 1 dubna 2007 Kladno Fotogalerie Fitness aerobic tým II Složení Adriana Nožičková Katka Adamovičová Denisa Pozníčková Monika Ziková Katka Knappová Eva Bečvářová Martina Matějková Tereza Pechová Trenér Jana Schwarzová Bára Šulcová Hanka Šulcová 5 místo Aquila Aerobic and Fitness Cup 2007 Praha 30 9 2007 Fotogalerie 6 místo Nominační závod na Mistrovství světa 2007 říjen Bělehrad 20 5 2007 Plzeň Fotogalerie 5 místo MČR 1 dubna 2007 Kladno Fotogalerie Dětská kategorie věk 8 10 let Fitness aerobic tým I Složení Anna Ondrejková Anna Strožíková Ivana Hronová

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/uspechy_2007.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    Hala Centrum Fotogalerie 1 místo Aquila Fitness Cup květen 2006 Kladno Fotogalerie 1 místo Aquila Fitness Cup říjen 2006 Praha UK Hostivař Fotogalerie 1 místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2006 říjen ROTTERDAM HOLANDSKO Fotogalerie Juniorská kategorie věk 14 16 let Fitness aerobic tým I Složení Bětka Budinská Lucie Hrdličková Nela Svobodová Bára Chmelařová Tereza Jelínková Alexandra Milková Nikola Čermáková Veronika Vysloužilová Trenér Bára Šulcová 2 místo MČR duben 2006 Kladno Hala Centrum Fotogalerie 2 místo Aquila Fitness Cup květen 2006 Kladno Fotogalerie 2 místo MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ květen Kiev Ukrajina Fotogalerie 2 místo Aquila Fitness Cup říjen 2006 Praha UK Hostivař Fotogalerie Fitness aerobic tým II Složení Lucie Kolářová Zuzana Scherzlová Markéta Loušová Tereza Velhartická Kateřina Pastuchová Kateřina Zvolánková Veronika Pechová Trenér Jana Schwarzová 8 místo MČR duben 2006 Kladno Hala Centrum Fotogalerie 7 místo Aquila Fitness Cup květen 2006 Kladno Fotogalerie 2 místo Basic Fitness Cup červen 2006 Praha 4 místo Aquila Fitness Cup říjen 2006 Praha UK Hostivař Fotogalerie Kadetská kategorie věk 11 13 let Sportovní aerobic jednotlivkyně Složení Kateřina Pilcová Trenér Bára Šulcová 19 místo MČR duben 2006 Kladno Hala Centrum Fotogalerie 19 místo Aquila Fitness Cup květen 2006 Kladno Fotogalerie 11 místo Aquila Fitness Cup říjen 2006 Praha

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/uspechy_2006.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive