archive-cz.com » CZ » F » FITNESS-CENTER.CZ

Total: 225

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    kurzů Závodníci Úspěchy Fotogalerie Sponzoring Lektoři Fotogalerie Kontakt Aktuality 25 2 2016 Již poosmé v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám talentovaným dětem a skvělým rodičům Fotogalerie sportovních akcí Fotogalerie Veřejnost Fotogalerie

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/foto_akce2009.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    Úspěchy Fotogalerie Sponzoring Lektoři Fotogalerie Kontakt Aktuality 25 2 2016 Již poosmé v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám talentovaným dětem a skvělým rodičům Fotogalerie sportovních akcí Fotogalerie Veřejnost Fotogalerie sportovních akcí

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/foto_akce2008.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    Přípravka Junior Aerobik Rozvrh kurzů Závodníci Úspěchy Fotogalerie Sponzoring Lektoři Fotogalerie Kontakt Aktuality 25 2 2016 Již poosmé v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám talentovaným dětem a skvělým rodičům Fotogalerie sportovních

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/foto_akce2007.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    Přípravka Junior Aerobik Rozvrh kurzů Závodníci Úspěchy Fotogalerie Sponzoring Lektoři Fotogalerie Kontakt Aktuality 25 2 2016 Již poosmé v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám talentovaným dětem a skvělým rodičům Fotogalerie sportovních

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/foto_akce2006.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    Přípravka Junior Aerobik Rozvrh kurzů Závodníci Úspěchy Fotogalerie Sponzoring Lektoři Fotogalerie Kontakt Aktuality 25 2 2016 Již poosmé v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám talentovaným dětem a skvělým rodičům Dětský aerobik

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/detsky.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    aerobik Baby Aerobik After Baby Přípravka Junior Aerobik Rozvrh kurzů Závodníci Úspěchy Fotogalerie Sponzoring Lektoři Fotogalerie Kontakt Aktuality 25 2 2016 Již poosmé v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám talentovaným dětem

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/zavodnici.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    Šarlot Jančová Dianka Procházková Agátka Nováková Barunka Svobodová Míša Novotná Dáda Kamešová Trenér Bětka Budinská Anička Ondrejková 1 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 14 11 Plzeň 1 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015 24 25 10 Mladá Boleslav 1 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 3 4 10 Kladno 1 místo Finále Žij Pohybem VÍTĚZ LIGY 13 6 Praha 1 místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015 12 15 5 Dordrecht Holandsko 1 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 1 2 5 Semily 1 místo 2 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 11 12 4 Brno 1 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 28 29 3 Ostrava 3 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 7 8 3 Kladno Fitness Aerobic Team tým II ŠPANĚLKY Složení Anička Mrňavá Adélka Manďáková Barča Jančíková Verunka Vítková Klárka Kulhánková Nikolka Procházková Nelinka Šnajdrová Barunka Kratochvílová Trenér Anička Ondrejková Bětka Budinská Mgr Bára Ptáčková 2 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 14 11 Plzeň 3 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015 24 25 10 Mladá Boleslav 3 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 3 4 10 Kladno 5 místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015 12 15 5 Dordrecht Holandsko 4 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 1 2 5 Semily 4 místo 2 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 11 12 4 Brno 3 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 28 29 3 Ostrava 2 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 7 8 3 Kladno Dětská kategorie věk 8 10 let Sportovní aerobik trio 8 10 let I HVĚZDIČKY Adélka Kalousová Isabelka Šroubková Klárka Machová Trenér Brenton Andreoli Mgr Bára Ptáčková 4 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015 24 25 10 Mladá Boleslav 1 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 1 2 5 Semily 4 místo 2 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 11 12 4 Brno 1 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 7 8 3 Kladno Sportovní aerobik trio 8 10 let II SRDÍČKA Nikolka Truhlářová Kája Rousková Nelinka Haasová Trenér Brenton Andreoli Mgr Bára Ptáčková 3 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 14 11 Plzeň 3 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015 24 25 10 Mladá Boleslav 3 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 3 4 10 Kladno 4 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 1 2 5 Semily 3 místo 2 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 11 12 4 Brno 3 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 28 29 3 Ostrava 3 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 7 8 3 Kladno Fitness Aerobic Team POLICAJTKY Složení Anetka Bednářová Natálka Capůrková Adélka Kalousová Kristýnka Krajíčková Nelinka Haasová Nikolka Truhlářová Isabelka Šroubková Klárka Machová Trenér Anička Ondrejková Renata Myjavcová 1 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 14 11 Plzeň 1 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015 24 25 10 Mladá Boleslav 1 místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup 3 4 10 Kladno 1 místo Finále Žij Pohybem VÍTĚZ LIGY 13 6 Praha 1

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/uspechy_2015.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
    2014 27 30 5 Vídeň Schwechat 3 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 10 5 Havlíčkův Brod 2 místo 2 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 12 13 4 Ostrava 2 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 29 30 3 Louny Fitness Aerobic team tým I MOTORKÁŘKY HARLEY GIRLS Složení Lucinka Vesecká Andrejka Provazníková Klárka Kalendová Dáda Kamešová Sonička Fefková Anička Činková Barunka Netušilová Eliška Krajíčková Kačka Sekerová Trenér Bětka Budinská Mgr Bára Ptáčková 1 místo I výkonostní třída Fisaf 8 11 Kladno 1 místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014 MISTRYNĚ SVĚTA 2014 22 24 10 Praha 1 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014 3 4 10 Ostrava 1 místo Fisaf Aerobic Cup 20 9 Semily 1 místo Žij Pohybem VÍTĚZOVÉ FINÁLE LIGY 8 6 Praha 1 místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014 27 30 5 Vídeň Schwechat 1 místo Žij Pohybem Liga A 18 5 Praha 1 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 10 5 Havlíčkův Brod 1 místo 2 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 12 13 4 Ostrava 1 místo Žij Pohybem Liga A 5 4 Praha 1 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 29 30 3 Louny Fitness Aerobic team tým II CHARLIE S ANGELS Složení Deniska Baraníková Deniska Sladovníková Barunka Jančíková Kristinka Komárková Šarlot Jančová Dianka Procházková Agátka Nováková Barunka Svobodová Míša Novotná Trenér Bětka Budinská Mgr Bára Ptáčková Anička Ondrejková 3 místo I výkonostní třída Fisaf 8 11 Kladno 3 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014 3 4 10 Ostrava 2 místo Fisaf Aerobic Cup 20 9 Semily 4 místo Žij Pohybem FINÁLE LIGY 8 6 Praha 4 místo Žij Pohybem Liga A 18 5 Praha 4 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 10 5 Havlíčkův Brod 4 místo 2 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 12 13 4 Ostrava 3 místo Žij Pohybem Liga A 5 4 Praha 4 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 29 30 3 Louny Fitness Aerobic Team tým III Fitness Five MEXICO TEAM Složení týmu Deniska Baraníková Kristinka Komárková Šarlot Jančová Dianka Procházková Agátka Nováková Míša Novotná Trenér Bětka Budinská Anička Ondrejková 2 místo I výkonostní třída Fisaf 8 11 Kladno 2 místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014 22 24 10 Praha 2 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014 3 4 10 Ostrava 1 místo Fisaf Aerobic Cup 20 9 Semily 3 místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014 27 30 5 Vídeň Schwechat 2 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 10 5 Havlíčkův Brod Dětská kategorie věk 8 10 let Sportovní aerobik jednotlivkyně I Verunka Vítková Trenér Mgr Bára Ptáčková 5 místo I výkonostní třída Fisaf 8 11 Kladno 7 místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014 3 4 10 Ostrava 4 místo Fisaf Aerobic Cup 20 9 Semily 4 místo 3 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 10 5 Havlíčkův Brod 2 místo 2 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup 12 13 4 Ostrava 2 místo 1 nominační závod Fisaf Aerobic and Fitness Cup

    Original URL path: http://www.fitness-center.cz/uspechy_2014.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive